Október 23.

1956. októberi forradalom
MEGEMLÉKEZÉS

1956. október 23-ai eseményekről emlékeztünk meg a 7.a, 5.a osztályok tanulóival, és iskolánk már elballagott tanítványa segítségével. Műsorunkkal időben utaztunk vissza 67 évet, egy színjáték segítségével jártuk végig az 1956-os forradalom eseményeit. A ,műsorban részt vettek a 7. a osztályos tanulók: Schmiedt Réka, Széles Vivien, Koplányi-Marton Lilla, Dezsény Zselyke, Gyetvai Dominik, Cseri Ákos, Bacsó Bertalan, Balla Boglárka, Barna Csongor, Ferencz Fanni, Horváth Luca, Mátyás Imelda, Stiegler Donát, Oszagyán Fanni, Taliga Csongor, Bojtos Dávid. Az 5.a-ból Keresztesi Flóra tanuló szerepelt. Nagy örömünkre egy verset mondott műsorunkban Bagyal Dzsenifer, iskolánk volt diákja.
Felkészítő tanáraink Urhegyiné Lázai Tünde és Gaál-Kovács Andrea voltak. Köszönjük Gaál Péter és Hidvégi Krisztián segítségét is.