Az iskola születésnapja

2022. december 19-én ünnepelte iskolánk fennállásának 53. évfordulóját

Ebből az alkalomból a Dózsa szobornál ünnepséget tartottunk.
A jeles esemény az ÉFOÉSZ Elfogadásért Önérvényesítő Egyesület rajzpályázatán díjazott tanulók jutalmának átadásával kezdődött.
A különdíjakat Katona László az egyesület elnöke adta át Juhász Kristóf, Pleva Zorka és Horváth Barnabás 3. b osztályos tanulóknak, valamint Tóthné Szarvas Márta felkészítő nevelőnek. Az ünnepi műsorban a 2. b és 8. a osztályos tanulók verseikkel, Szakács Zoltán 3.a osztályos tanuló énekével varázsolta el a közönséget.
Szabó Csaba intézményvezető ünnepi beszéde és a koszorúzás után volt diákunk Cserni Valentin szülinapi verses köszöntőjét hallgathattuk meg testvére, Cserni Dorottya előadásában. Az ünnepség végén az iskolai rajz- és irodalmi pályázat díjazottjai vehették át jutalmukat. A műveikből készült kiállítás megtekinthető a „B” épület aulájában.

Az irodalmi pályázat díjazottjai: Domokos Bence 3.a, Zagyi Zoé Liliána 3.c, Csimár Nimród 5.a, Surányi Bendegúz 7.b, Cserni Valentin.
A rajzpályázat jutalmazott tanulói: Benyó Dorka, Dusicza Emily 1.a, Illés Rebeka 1.b, Leszenyiczki Lotti, Szabó Gréta, Papp Zétény 2.a, Dobsonyi Dávid, Gáspár Lara, Pál Borka,
Szamkó Csenge 2.b, Reitinger Adél 3.a, Pleva Zorka, Buzás Lili, Forgács-Fajcsik Adél, Buzás Dorina, Csabai Hanna, Vidák Bella, Hevesi Szamanta, Dudás Alíz, Mátyás Maja,
Barta Valentin 3.b, Bagoly-Szép Emma, Vidomusz Zsófia, Szőrös Lili 3.c, Vrbovszki Liza, Tóth Zsófia 4.a, Berki Zsombor 4.b, Baranyi Ramira 5. b, Zsandár Lili Dorka, Vas Lili Katalin 6. b