Tanévnyitó ünnepség

TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG

Iskolánkban a 2021/22-es tanév évnyitó ünnepsége a tavalyihoz képest rendhagyó módon zajlott, hiszen az elsős gyermekek szülei is részt vehettek ezekben az emlékezetes pillanatokban. A szomorkás, őszies időt jól ellensúlyozta a 6.a osztály tanulóinak vidám műsora, melyet az iskola aulájában mutattak be.
Az ünnepség kezdetén Szabóné Urbán Henrietta köszöntötte a diákönkormányzat új elnökét, a 6.a osztályos Vas-Borosi Esztert, majd Szabó Csaba igazgató szólt az elsős kisdiákokhoz, szüleikhez és iskolánk pedagógusaihoz. Ezután következett az elsősök fogadalomtétele, majd a tánccal, versekkel és énekkel tarkított előadás.
A 6.a-sok felkészítői voltak: Csernyik Melinda és Previz-Dénes Diána tanárnők.
Az ünnepség végén iskolánk igazgatója megnyitotta az új tanévet, az elsősök pedig egy kis ajándékkal térhettek vissza tantermeikbe.