Sporteredmények 2021-2022-es tanévben

Kölyökből Atléta
2022. 05. 29. Gödöllő

2022. 05. 29-én Gödöllőn rendezték meg a Kölyökből Atléta program idei utolsó versenyét.
Az U12-es korcsoport egyéni versenyszámaiban minden indulónk kiválóan teljesített,
magasugrásban Deme Jázmin 3., súlylökésben pedig Tibay Bence szintén 3. helyen végzett.

Gratulálunk a versenyző gyerekeknek:
Bagyal Stella, Berki Ramóna, Czelleng Lizett, Deme Jázmin, Vidámi Gréta, Tibay Bence, Tresó Dávid


Sakk Diákolimpia országos döntő

Drajkó Dóra 2.A osztályos tanuló Sakk Diákolimpia országos döntőjében Szolnokon
nyílt kategóriában (amatőrök és értékszámosok együtt) 9. helyezést ért el.


III. – IV. korcsoportos leány labdarúgó diákolimpia Debrecen 2022.05.20-22.

Hazaértünk! Jó szájízzel, élményekkel!!!

Mérkőzéseink:
Dózsa – Dunakeszi 1:5,
Dózsa -Gloriett Bp. 3:4,
Dózsa- Pávay 3:4,
Dózsa-Vásárosnamény2:2 (4:2)
Helyosztók:
Dózsa – Kisbér 1:2
Dózsa-Csurgó 7:0

19. helyezés

A csapat tiszteséggel játszotta le a mérkőzéseit. Figyelembe véve a korosztályos és cserelétszám okokat, jól teljesítettek a lányok.
A csapatot Istvanovszki Hanna nagyszerű kapusteljesítménye és Hugyecz Lorina parádés játéka, góljai tartották életben.

A 6. évfolyamos lányok nem vallottak szégyent! Nem ijedtek meg a tőlük sokkal nagyobbaktól.
Éva néni nagyszerűen tartotta kézben a csapatot a pályán és pályán kívül egyaránt! Nagy köszönet Neki és Taskó András testnevelőnknek egyaránt a munkához!

Ennek a csapatnak nagy esélye van a leány labdarúgóink sikereinek a folytatásához!


Megyei atlétika és labdarúgás diákolimpiai eredmények
2021-22 tanév tavasz

Labdarúgás:
I.korcsoport megyei döntő 2.helyezés
Csapat tagjai: Almásy Zente 2c, Kardos Ákos 2c, Horváth Kristóf 2c, Tibay Bence3a, Szabó Gergő3a, Buzás Benett 2c, Varga Gábor 2c, Erdélyi Benett 3a

Atlétika:

III.korcsoport lány csapat többróba : 2. helyezés
Egyéni összetettben: Deák Hanna 2. helyezés
Deák Hanna, Borbás Lili, Kovács Anna, Rébeli Szabó Jázmin, Vasborosi Eszter

III.korcsoport fiú csapat többpróba: 2.helyezés
Egyéni összetettben: Keskeny Bence 2. helyezés
Keskeny Bence, Balázs Levente, Kenyeres Donát, Cseri Ákos, Kruj Benedek

III.korcsoport lány egyéni pályabajnokság:
60m síkfutás Deák Hanna 2. helyezés
kislabda hajítás Deák Hanna 1. helyezés
kislabda hajítás Borbás Lili 2. helyezés
600m síkfutás Borbás Lili 3. helyezés
4x100m váltó futás 2. helyezés Deák Hanna, Borbás Lili, Vasborosi Eszter, Kovács Anna

III.korcsoport fiú egyéni pályabajnokság:
60m síkfutás Kenyeres Donát 1. helyezés, Kruj Benedek 2. helyezés
600m síkfutás Ódor Barnabás 1.helyezés, Balázs Levente 2.helyezés
4x100m váltó futás 1. helyezés Uram Kristóf, Ódor Barnabás, Kruj Benedek, Kenyeres Donát
Kislabda hajítás Uram Kristóf 1.helyezés

IV.korcsoport fiú csapat többpróba: 3.helyezés
Egyéni összetettben: Borbás Balázs 1.helyezés (országos döntőn való részvételi helyezés)
Csapat tagjai: Borbás Balázs 8a, Bojtos Bence 8a, Völgyi Szabó Máté 8a, Rébeli Szabó Dávid 8a, Knyazoviczki Marcell 7a

IV.korcsoport lány egyéni pályabajnokság:
100m síkfutás Horváth Lili 2. helyezés
Lány 4×100 m váltó 3. helyezés Horváth Lili, Téti Nóri, Kulik Dorottya, Hugyecz Lorina
Lány 1500m síkfutás Kusnyár Petra 2. helyezés
Lány 300m síkfutás Téti Nóri 2.helyezés

IV.korcsoport fiú egyéni pályabajnokság:
100m síkfutás: Benyovics Bence 2.helyezés
Fiú 4x100m váltó 2. helyezés Borbás Balázs, Knyazoviczki Marcell, Bojtos Bence, Benyovics Bence
Fiú 1500m síkfutás Borbás Balázs 2.helyezés
Fiú magasugrás Borbás Balázs 2, helyezés (országos döntőn való részvételi szint)

Gaál Péter


Május 1-én Alsóörsön került megrendezésre a karate MIDL KATA bajnokság, melyen Gyerek II. kategóriában Drajkó Dóra 2. a osztályos tanuló IV. helyezést ért el.
Ugyanezen a versenyen a DR. GÁZ KUPÁN Gyerek II. kategóriában Vondorkovics Noel szintén 2.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Gratulálunk az elért eredményekhez!


Kiss Árpád Kupa

Iskolánk II. korcsoportos fiú labdarúgó csapata 1. helyezést ért el a 2022. április 28-án megrendezett Kiss Árpád Kupán.
Az első helyezés mellett Almássy Zétény 3.a osztályos tanulónk a „legjobb mezőnyjátékos”, míg Szabó Gergő 3.a osztályos tanulónk a „legjobb góllövő” címet is kiérdemelte.
A csapat tagjai voltak: Almássy Zétény, Barna Dominik, Erdélyi Benett, Orosz Márton, Szabó Gergő, Tibay Bence és Tresó Dávid 3. a-s tanulók
Edző: Taskó András

Gratulálunk!


Floorball Unihoki Diákolimpia Országos Elődöntője
I. kcs. Lány

Csapatunkkal az országos elődöntő 3. helyét szereztük meg, sajnos egy góllal lemaradva az országos döntőről. Első nagypályás versenyükön gyerekeink jelesre vizsgáztak, fegyelemből, kitartásból, küzdésből! Jól éreztük magunkat, nagyszerű élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodhattunk!
A csapat tagjai:
Baranyi Zara, Dobsonyi Lara, Csabai Hanna, Bagoly-Szép Emma, Klacsó Léna, Hustyava Hanna, Pleva Zorka
Edző: Csábi Szilárd

Gratulálunk a kiváló eredményhez!


PEST MEGYEI DIÁKSAKKVERSENY


Iskolánk csapata Floorball – lány I. korcsoportos diákolimpia
országos döntőjében II. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Baranyi Zara, Dobsonyi Lara, Csabai Hanna, Bagoly-Szép Emma, Klacsó Léna, Hustyava Hanna

Gratulálunk a kiváló eredményhez!


December 2.-án, Szigetszentmiklóson szerepeltünk az
I. korcsoportos lány floorballosainkkal,
a Kispályás Floorball Diákolimpia országos elődöntőjén.

Csapatainkkal először szerepeltünk ilyen nagyszabású, rangos floorball versenyen.
Célunk az volt, hogy a játékot élvezve, a csapattársakat bevonva, egymásnak passzolva próbáljunk meg minél többet kapura lőni, és ebből gólt, gólokat szerezni.

A lányok mindent megtettek ennek érdekében, és nagyszerűen helyt álltak.

Egyik csapatunkkal az országos elődöntő hat fős mezőnyében az ötödik helyet,
másik csapatunkkal pedig bravúrt elérve az országos döntőbe jutást érő második helyet szereztük meg.

Csapattagok:
5. helyen végzett: Baranyi Zara, Zagyi Zoé, Dobsonyi Lara
2. helyen végzett: Csabai Hanna, Bagoly-Szép Emma, Klacsó Léna, Hustyava Hanna

Győztes csapatunkkal készülünk a február elején, Szentesen megrendezésre kerülő országos döntőre.


Futsal IV. korcsoportos Diákolimpia – Balassagyarmat körzet döntő
2021.12.01. – Bgyarmat, Városi Sportcsarnok

Résztvevő iskolák:
1. Kiss Árpád Általános Iskola
2. Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola
3. Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
Eredmények:
Kiss Árpád – Dózsa 1:8
Gólszerzőink: Keresztes Kristóf (2 gól), Deák Donát (2 gól),
Völgyi-Szabó Máté, Molnár Milán, Bojtos Bence, Keskeny Bence
Érsekvadkert – Kiss Árpád 0:14
Dózsa – Érsekvadkert 1:7
Gólszerző: Keresztes Kristóf
Játékosaink: 
Uram Kristóf, Keresztes Kristóf, Deák Donát, Völgyi-Szabó Máté,
Molnár Milán, Bojtos Bence, Keskeny Bence
Az 1. helyezett csapat (Érsekvadkerti Petőfi) jutott tovább a megyei döntőbe.

MEZEI FUTÓVERSENY EREDMÉNYEK

I. korcsoport LÁNY – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Vidomusz Zsófia, Reitinger Adél, Leszenyiczki Lotti, Mogyorósi Emese, Csabai Hanna

I. korcsoport LÁNY – EGYÉNI
2. Vidomusz Zsófia, 4. Búzás Lili, 5. Reitinger Adél, 6. Leszenyiczki Lotti,
10. Mogyorósi Emese, 17. Csabai Hanna

I. korcsoport FIÚ – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Almásy Zente, Varga Gábor József, Naszály Zalán, Szabó Gergő, Kardos Ákos

I. korcsoport FIÚ – EGYÉNI
1. Almásy Zente, 2. Varga Gábor József, 3. Naszály Zalán, 4. Szabó Gergő, 11. Kardos Ákos

II. korcsoport LÁNY – CSAPAT
4. Dózsa György Ált. Isk.
Kovács Kata, Kürtössy Dóra, Czelleng Lizett, Pénzes Balanka, Tóth Janka

II. korcsoport LÁNY – EGYÉNI
10. Kovács Kata, 11. Kürtössy Dóra, 14. Czelleng Lizett, 16. Pénzes Blanka, 17. Tóth Janka

II. korcsoport FIÚ – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Ódor Benedek, Almásy Zétény, Korbely Krisztián, Rados Benett, Reitinger Ákos

II. korcsoport FIÚ – EGYÉNI
1. Ódor Benedek, 2. Almásy Zétény, 4. Korbely Krisztián, 5. Cseri Áron, 7. Rados Benett, 13. Reitinger Ákos

III. korcsoport LÁNY – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Borbás Liliána, Dezsély Anna Zelyke, Deák Hanna, Rébeli Szabó Jázmin, Csomor Petra

III. korcsoport LÁNY – EGYÉNI
2. Borbás Liliána, 6. Dezsény Anna Zelyke, 8. Deák Hanna, 10. Rébeli Szabó Jázmin,
11. Csomor Petra, 14. Ferencz Fanni, 17. Koplányi-Marton Lilla

III. korcsoport FIÚ – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Ódor Barnabás, Kruj Benedek, Uram Kristóf, Keskeny Bence, Kovács Zsolt

III. korcsoport FIÚ – EGYÉNI
1. Ódor Barnabás, 3. Kruj Benedek, 4. Uram Kristóf, 5. Keskeny Bence

IV. korcsoport LÁNY – CSAPAT
1. Dózsa György Ált. Isk.
Téti Nóra, Kusnyár Petra, Mravik Panna, Cvetanov Fanni, Tóth Leona

IV. korcsoport LÁNY – EGYÉNI
2. Téti Nóra, 3. Kusnyár Petra, 5. Mravik Panna, 11. Cvetanov Fanni, 12. Tóth Leona

IV. korcsoport FIÚ – CSAPAT
2. Dózsa György Ált. Isk.
Jámbor Versény, Knyazoviczki Marcel, Rébeli-Szabó Dávid, Borbás Balázs, Benyovics Bence

IV. korcsoport FIÚ – EGYÉNI
4. Jámbor Versény, 6. Knyazoviczki Marcell, 10. Rébeli-Szabó Dávid, 14. Borbás Balázs, 17. Benyovics Bence


PEST MEGYEI DIÁKSAKKVERSENY


Atlétika diákolimpia ügyességi és váltófutó csapatbajnokság
megyei döntő, 3-4. korcsoport

Fiúk:

Magasugrás – 2. hely
Távolugrás – 2. hely
Súlylökés – 3. hely
Kislabdahajítás – 2. hely
10×200 méteres váltófutás – 2. hely

Lányok:

Magasugrás – 3. hely
Távolugrás – 3. hely
Kislabdahajítás – 4. hely

Csapattagok voltak:
Borbás Balázs 8.a, Csányi Anna 7.a, Horváth Lili 7.a, Hugyecz Lorina 7.b, Keresztes Kristóf 8.a,
Knyazoviczki Marcell 7.a, Kovács Anna 6.a, Pap Levente 7.a, Rébeli-Szabó Jázmin 6.a, Téti Nóra 7.a,
Vas-Borosi Eszter 6.a, Völgyi-Szabó Máté 8.a


2021. szeptember 4-én rendezték meg a III. Ronin Kupa Kyokushin karate és K-1 bajnokságot a Palóc ligetben.
A kata (formagyakorlat) versenyszámban Drajkó Dóra 2. a osztályos tanulónk I. helyezést ért el. Gratulálunk!